אימון, אמונה ואומנות האישה.
 
גב' אורית לבב.
 
מאמנת אישית, מנחה לשלום בית העצמה באמצעות שירה, הקושרת נפש, רוח, נשמה ודעת, לשלמות אחת.
 
כותבת ומלחינה לזמרים.
 
קישור לאתר הבית: http://www.eytana.com

לכל הארה ובקשה, אנא אל תהססו וכתבו לדוא"ל:
 
כמו כן ניתן ליצור קשר בטלפון:
04-9575553

 
 
מדורי פרשת השבוע.
הכותבים בהללויה


  

תורת הנפש.
הרב מאור דוד כהן 

   
  

מראה כהן.
הרב ראובן כהן.

   
  

עיונים ופרפראות.
מר גבריאל תירוש

   
  פרשה פשוטה.
הרבנית לאה טנג'י.
   
  מזווית נשית.
גב' אורית לבב.
   
   
  

תורת משה.
הרב משה אביטל זצ"ל.

 

פרשת השבוע ויצא - איך לחלום


"ויחלום והנה סולם מוצב ארצה וראשו מגיע השמיימה .."  בראשית כ"ה  , יב. הפסוק הכל-כך ציורי הזה .. מלמד אותנו בעצם, איך צריך לחלום. וגם .. את הדרך הנכונה להגשמת חלומות. על-ידי עשיית פעולות יומיומיות קטנות, ארציות, עקביות ופשוטות, אנחנו מציבים רגלי סולם בקרקע - "והנה סולם מוצב ארצה". 


לתוך העשייה היומיומית הזו, אנחנו מכניסים חזון, מעוף, ודווקא את .. ההתנתקות מהקרקע .. שזה כמובן, הראש שלנו, שמכוון גבוה - "וראשו מגיע השמיימה".


ומהי בעצם השורה התחתונה?


בדיוק כפי שבנוי סולם פיסי, לפני כל עליה חייבים להתייצב, לעלות .. שלב אחרי שלב. שהרי כל שלב מתאפשר רק בזכות קודמו. ומכאן לחלימה בזוגיות. ואיך נחלום בזוגיות? הקפידו על קטעים יומיומיים של עשיה משותפת. ארוחה משותפת. לימוד משותף. הליכה משותפת. בילוי משותף. שיחה משותפת אודות חינוך הילדים. עצבו והציבו את הסולם שלכם, כפי שמתאים לזוגיות שלכם. אך הקפידו על פעולות פשוטות וקבועות  וידועות מראש, זה למען זו וזה עם זו. ואז ...


 כשרגלי הסולם מוצבות ארצה, הניחו לראש להגיע השמיימה. בשיחה היומית -  תחלמו ביחד על מטרת-החיים ועל חוית החיים שאתם שואפים אליה .  כשתדברו על חינוך הילדים -  נסו לכוון גבוה באמצעות ערכים שהם פנימיים ולא רק שכליים. כשאתם אוכלים יחד - טפסו באומץ אל שאיפותיכם בתחום הבריאות ואל איכות החיים שתרצו לממש יחד. וכך הלאה באמצעות הנוסחה:   עשו – תקשרו – תחלמו – תתקדמו .

 
לסיכום: זכרו את רגלי הסולם, ההרגלים הארציים - מוצב ארצה  את הראש - החזון האמונה, משתחררים אל השמיים ואת ההתקדמות בשלבים - ראשית מתייצבים ורק אז מנתקים רגל ועולים. 

מברכת אתכם בזוגיות שיש בה חלומות משותפים לצד חלומות אישיים .. בתקשורת מקדמת ..  ובהגשמה - בשני המימדים. ו... אשמח לשמוע מה אתם חושבים.הוסף תגובה :

שמך :
נושא התגובה :
תגובה :

שם : אורית לבב

משפחה משפיעה ..
נקודה נוספת בפרשה : הציווי להיות משפחה משפיעה http://neshei.com/?url=article_he&id=72919 שבוע טוב !


שם : אורית לבב

משפחה משפיעה ..
נקודה נוספת בפרשה : הציווי להיות משפחה משפיעה http://neshei.com/?url=article_he&id=72919 שבוע טוב !


שם : פאני רוטנברג

זוגיות
האמת לא נותר לי מה לאמור מפני שנגעת בכול נקודה שבונה את הזוגיות ומעלה אותה מעלה בסולם של לחיות יחד לנשום אחד את השני להבין מה אחד רוצה והכי חשוב לדבר לא לשמור בבטן כלום הכול על השולחן אני מסכימה איתך בכול מילה שזוגיות היא לא חלום אלא מציאות שאנו מצירים לבד לעונג לי היה לבקר אצלך ולהגיב לך


שם : הבת של אורית

לאימי המקסימה
הבת שלי (15) ביקשה שאעלה את תגובתה : "אני משתדלת מידי פעם לקרוא את המאמרים שלך אמא, ואני פשוט נהנית.. תמשיכי לכתוב ותראי הצלחה בכל מעשיך ומאמריך!" באהבה, בתך. מיתר


 

 

שלח לחבר
הזמן את חברך לצפות בדף זה

הדואר שלך


הדואר של החבר

    
 
מדורי פרשת השבוע:
 
.
 
אתרי הללויה נוספים:
 
אות בספר תורה

לרפואת מאיר אוריאל בן עידית ולעילוי נשמת מאיר בן תמו

Created by Jewtech